prosím čekejte...

Náš Cíl

Cíle projektu Printijo

Printijo v sobě nese unikátní myšlenku sjednotit všechny kvalitní poskytovatele tiskových služeb a umožnit jim najít nejkratší cestu k zákazníkům a naopak.

Polygrafické a tiskové služby jsou specifickou činností, která doposud neměla centrální web, kde by se jejich poskytovatelé soustředili. Zájemcům o tak nezbylo nic jiného než hledat ve svém okolí či ve vyhledávači. Nyní už hledat nemusí, u nás snadno objeví všechny seriózní poskytovatele, které mohou porovnávat a hodnotit.

Pro samotné poskytovatele jsme rovněž velkým přínosem, bez jakýchkoliv investic získají tu nejlepší reklamu tím, že se u nás zaregistrují a budou k dispozici každému, kdo bude mít o jejich služby zájem. Práce s naším portálem je snadná, vyhledávání je rychlé a přehledné. V dnešní době, ve které se za vše platí, se jedná o nástroj, který je nedocenitelný.

Zájemci o polygrafické služby již nemusí složitě hledat poskytovatele a doufat, že je kvalitní či spolehlivý. Poskytovatelé zase nemusí investovat do drahých reklam, aby se dostali k zákazníkům.

Udělejte si na našem portálu pozitivní reputaci a nikdo vás nepřehlédne. Jsme vděční každému, kdo se podílí na rozvoji našeho projektu a stále dbáme na to, aby se pro každého stal maximálním přínosem.