prosím čekejte...

Nápověda

Nejčastější dotazy

Doprava realizované poptávky

Dopravu realizovaných poptávek z tiskárny můžete zajistit přes portál www.prepravto.cz, se kterým máme jen ty nejlepší zkušenosti, ať už v rychlosti nebo milého přístupu zaměstnanců firmy. Proto můžeme spolupráci jen doporučit.

Co je potřeba k registraci?

Běžný uživatel: Celé jméno, email, telefon.

Firma/OSVČ: IČ/DIČ, název firmy, adresa, kontaktní osoba, email, telefon.

Uživatel bez IČ, který bude dodávat: Celé jméno, email, telefon, bankovní účet (ověření proběhne zasláním 1 Kč na náš účet)

Proč Printijo?

Poskytovatelům služeb zajistí snadnou viditelnost u potenciálních klientů a umožní získat neomezené množství zakázek bez jakýchkoliv poplatků. Zákazníkům zajistí bezpečný a rychlý výběr mezi kvalitními dodavateli ve svém okolí a možnost zvolit nejvýhodnější řešení.

Jak vytvořím aukci?

Vyplněním našeho interaktivního formuláře.

Bude mě to něco stát?

Portál je zcela zdarma a vy tak dostane příležitost získat cenný zdroj zákazníků bez jakékoliv investice. Za evropské finance tak můžete snadno zviditelnit svůj podnik a získat celou řadu výhod.

Co je Printijo?

Webový aukční portál, který pomáhá najít nejsnadnější cestu mezi zákazníkem a dodavatelem polygrafických služeb.

Všechny otázky a odpovědi od nejnovějších

Proč se registrovat? 402x
Proč se registrovat? 402x

Registrace vám zaručuje bezpečnost dodavatele/zákazníka (jelikož se zadané údaje ověřují), rychlý a snadný přehled o vašich aukcích, možnost hodnotit kvalitu dodavatele/zákazníka.

 

Jak se stát ověřenou tiskárnou 16x
Jak se stát ověřenou tiskárnou 16x

Dnešní zákazník na internetu očekává, že najde pravdivé informace bez dlouhého hledání. Proto je dobré mít vždy aktualizované firemní údaje. Ověření lze provést přes telefonní číslo, bankovní účet, Google+, Facebook, email, ARES.

Co popisuje gramáž papíru? 15x
Co popisuje gramáž papíru? 15x

Gramáž papíru je hmotnost jednoho čtverečního metru papíru. Vyšší gramáž papíru znamená vyšší pevnost v ohybu i tahu, menší průsvitnost apod. Tyto vlastnosti ale nemusejí být stejné napříč mezi různými druhy papíru. Do 60–70 g/m² jde o velmi slabý papír, který se obtížně potiskuje. Používá se obvykle na samopropisovací formuláře. Gramáž kancelářských a slabších ofsetových papírů je kolem 80 g/m² a používá se na běžné tiskoviny, mezi 90 a 135 g/m2 jde o silnější papír běžného typu používaný na letáky, časopisy apod., gramáž 160 až 250 g/m² mají kartony (pozvánky, kartičky), 280 až 300 g/m² mají kvalitní reprezentativní tiskoviny a vizitky. Nad 300 g/m² se jedná o luxusní gramáž, která zaujme již na první dotek solidností a odolností, ale zároveň už je obtížnější ji potisknout, což se projevuje na ceně. Vlákna buničiny v papíru jsou orientována převážně ve směru, jakým papír při výrobě procházel papírenským strojem. Velkou roli to hraje při překládání (falcování) papíru, které by se mělo provádět rovnoběžně s vlákny papíru, jinak hrozí nekvalitní, potrhaný lom a papír má tendenci se opět rozevírat. U vysokých gramáží nemusí špatně orientovaný papír vůbec projít strojem.

Co je hodnocení kvality? 14x
Co je hodnocení kvality? 14x

Za odvedenou službu může jak firma, tak zákazník ohodnotit svoji zkušenost. Díky tomu vám vzroste kredibilita.

Kdo všechno může vidět můj účet? 14x
Kdo všechno může vidět můj účet? 14x
Všichni uživatelé vystupují na portále pod uživatelskými jmény, která jsou anonymní.
Jak mezi sebou mohou firma a zákazník komunikovat? 13x
Jak mezi sebou mohou firma a zákazník komunikovat? 13x
Po vybrání dodavatele nebo vyhrání aukce se vám zobrazí kontaktní informace, přes které můžete s uživatelem komunikovat.